קופסאות

איך לארוז נכון לפני מעבר דירה

המעבר לדירה החדשה בוודאי מעלה בך שלל רגשות ומכניס לחייך שפע של משימות. לאחר בחירת היעד החדש ניתן להתחיל להתכונן למעבר. זה הזמן ליצור קשר עם חברת ההובלה, לדאוג להדברה או צביעה של הנכס (אם יש צורך) ולהתחיל לארוז.

אין זמן שנכון להתחלת האריזה. יהיו אנשים אשר יתחילו מוקדם ובעיקר יעסקו במיון החפצים ואחרים יעשו זאת ברגע האחרון. דבר אחד בטוח, ברגע שהחפצים נארזים בצורה הנכונה, קל יותר להעמיס את הארגזים ולפרוק אותם ביעד החדש. לכן, הכנו עבורך מספר דגשים שיקלו עלייך לקראת המעבר המרגש.

דגשים לאריזה נכונה

אריזה נכונה היא המפתח למעבר חלק ופשוט. הדגשים הבאים יעזרו לך לארוז נכון, לעבור בקלות ולפרוק את החפצים במהירות ביעד החדש:

·         משקל

כדאי להקפיד שלא להעמיס משקל רב בתוך אריזה אחת. יש לפזר ספרים וחוברות במספר ארגזים ובאופן כללי לזכור כי אנשים יצטרכו לסחוב בסופו של דבר את הארגזים וכי היכולת שלהם תהיה מוגבלת.

·         ניילון בועות וקרטונים

כדאי מאד לדאוג מראש שיהיה לך ניילון בועות בשפע – על מנת לעטוף את כל מה שעלול להיפגע במעבר. ברור שאף מוביל לא יפיל את הארגזים ולא יפגע בכוונה בתכולה, אך דברים שבירים חייבים הקפדה יתרה. כמו כן יש לדאוג מראש לקרטונים חזקים שמתאימים למעבר.

·         מיון

ככל הניתן מומלץ למיין את החפצים מראש. כיף לעבור לבית חדש בלי חפצים שמעמיסים. כל מה שלא היה בשימוש בשנה האחרונה כנראה לא יהיה בשימוש גם בשנה הבאה ומומלץ לבחון אם כדאי להעביר אותו הלאה ולהגיע ליעד החדש עם פחות חפים לסידור.

·         מספור ארגזים

כדאי מאד למספר את הארגזים ואף לכתוב בצד מה יש בכל ארגז. בצורה זו קל יותר להגיד למובילים היכן להניח כל ארגז והסידור מהיר הרבה יותר.

ניילון בועות ואריזות למעבר

ניילונים ואריזות אשר מתאימים למעברים הם חלק בלתי נפרד מהמעבר. אפשר להשיג אותם בקלות, גם בלי לצאת מהבית וברגע שיהיו לך הכלים המתאימים יהיה לך קל יותר לארוז נכון את הדירה שלך.